Зрізані дерева і ями на дорогах

SambirWZ
247

Зрізані дерева і ями на дорогах

Чи не ставали ви свідками того, що та або інша служби зрізають ті чи інші дерева, які перешкоджають, наприклад, дорожникам, енергетикам? Бачили і те, що  галуззя потім нікому збирати…

Власне з такою проблемою виступив депутат Старосамбірської районної ради Віктор Гейник. За його твердженням, жителі села Воля, незважаючи на холоднечу, прибирали галуззя вздовж дороги, яке начебто накидали енергетики. Він просив владу впливати на такі ситуації, бо нехай би ті, як ріжуть, після себе прибирали. Головний енергетик району Андрій Волощак, почувши про це, відіслав на місце події когось із своїх заступників. А вже потім доповів, що енергетики там нічого не робили, це, мовляв, дорожники. Ми не влазили у суперечку, але цікаві два моменти. Визнаємо справедливість тверджень пана Гейника, але тішимося ініціативі людей, які дружно вийшли на придорожню смугу.

Ще один цікавий момент з приводу ініціативи людей. Василь Солтис звернув увагу на те, що дорога у бік Волошиново – не дорога. І наголосив на тому, що послуговуватися нею стає щоразу складніше. Особливо активної реакції керівників району ми не почули, хоча наступного пленарного засідання депутати оформили запит пана Солтиса як звернення в обласну службу доріг.

Ігор Піхоцький розповів, що сотня його земляків у Топільницькій сільраді вийшла з шуфлями на дорогу і  трішки підлатали її гравієм,  старим асфальтом. Тепер дорогою можна їхати уже на швидкості 40 кілометрів на годину. Ми не закликаємо села братися за шуфлі, але хвалимо ініціативу!

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар