Зухвалий розбійний напад на помешкання підприємця

SambirWZ
210

Зухвалий розбійний напад на помешкання підприємця

Якби працівники поліції запізнилися бодай на півхвилини, шукали б тоді вітра у полі…

Новина про суботній розбійний напад хутенько розлетілася по усіх-усюдах. Бодай би тому, що такої зухвалості від місцевого кримінального світу давно не було і сподіватися на таке було годі…

В  одному з приміських сіл Самбора живе знаний у місті підприємець. Власне на його помешкання і зазіхнули три нападники… Начальник відділення поліції Василь Страшівський розповів “Високому Замку”, що разом з господарем живе і його дядько. Отож, коли старший чоловік вийшов на подвір’я, щоб сніг почистити, помітив сторонні сліди, а вже тоді побачив, що біля ажурного парканця клумби лежать дві чорні постаті. Непрохані гості схопили чоловіка, затягнули у літню кухню – одягнули мішок на голову, скотчем змотали руки-ноги. У такому стані не дуже й попручаєшся… Чоловіка били і вимагали зізнань: як відмікнути у домі сигналізацію, де знаходяться гроші? За якийсь час вийшов з будинку господар, побачив, що сталося. Нападників на той час було троє – в масках, рукавицях, із зарядженим автоматом Калишникова. Вчинилася бійка, позаяк господар виявився дужим і не з лякливих. Вибігла господиня дому, негідники і їй устигли завдати тілесних ушкоджень, проте вона зуміла зателефонувати на 102. ..

Василь Страшівський додав, що, на щастя, усі працівники карного розшуку на той час були у відділенні поліції, отож, разом з групами швидкого реагування хутенько подалися у бік Стрілкович. А грабіжники, відчувши, що не зможуть довести задумане до логічного кінця, кинулися навтікача. Проте поліцейські, швидко прибувши до місця події, очепили територію і затримали грабіжників. Якби ми виїхали бодай на півхвилини пізніше, то шукали б тоді вітра в полі, зізнався пан Страшівський. Адже нападники законспірували обличчя під масками. Цинізм злочину ще й тому, що на справу пішли, можна сказати, у білий день… Двоє з нападників – жителі Самбора, яких раніше притягували до відповідальності хіба за дрібні хуліганства, третій їхній приятель, що дуже цікаво, громадянин Росії. Нападників затримали і, радше всього, до рішення суду перебуватимуть за ґратами.

А тим часом, у місті заговорили про те, що нападники – начебто колишні бійці одного з добровольчих батальйонів і Самбір уже почали порівнювати із Закарпаттям. Але це повідомлення ще потребує перевірки.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар