Зірки від ратуші відвернулися?

SambirWZ
248

Зірки від ратуші відвернулися?

Чомусь від Самбірського магістрату зірки відвернулися. Принаймні, минулого тижня. Там двічі мер Юрій Гамар пробував провести сесію, а кворум чомусь не збирався. Позаминулого вівторка крісла для запрошених були заповнені, а середина зали – майже порожня.

Певна річ, депутати можуть мати свої, навіть поважні причини, але ще не минуло два роки каденції, а потенція до роботи помножилася на нуль. За десятками питань стоять виборці зі своїми проблемами і питання треба вирішувати. Хоча, з другого боку: як перегнеш обранця через коліно – він же обранець!

Почекали ми півгодини на його величність Кворум, а потім Гамар, оцінивши свій напружений робочий графік, переніс зібрання на четвер. Але четвер нічим не відрізнявся від вівторка. А першого безуспішного дня все ж надали слово гостям. Воїни АТО попросили владу, аби вона нарешті знайшла їм місце, де можуть збиратися. Голова комунальної комісії Степан Кузьо ствердив, що підшукали їм прихисток – на вулиці Музейній, де працюють адвокати. Інше питання звучало так: у будівлі колишнього суду виділили кілька квартир для родичів загиблих воїнів АТО, але є можливість там же дати ще дві квартири, тому варто придивитися, кому найбільше із живих воїнів АТО потрібне помешкання.

Чому депутати не ходять на сесії? Нам важко вивести якусь “формулу”, але, за чутками, начебто обранці десь почули, що має стояти питання про недовіру міському голові. Хтось протестує проти того, що екс-секретар ради Юрій Дмитришин, виграв суд про поновлення на посаді, взяв велику суму грошей за вимушені прогули, однак до роботи не взявся. Хтось твердить, що не хоче йти, бо треба голосувати за звільнення з членів виконкому тих заступників мера, які перестали бути заступниками. Комусь просто все це набридло, а ще у деяких викликає обурення внесене питання з приводу оренди куточків у школах для відкриття буфетів. Хто їх хоче взяти, ми не знаємо, але знаємо думку батьків, мовляв, буфети з їхньою “швидкою” їжею геть на сприяють доброму та здоровому харчуванню. Діти за гроші батьків повинні з’їсти теплі страви, а не якісь хотдоги чи щось схоже до них.

…Але, панове обрані, якими б не були ваші причини прогулянок під час сесій, в ратушу треба ходити.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар