Зірки з провінції розсувають столичних метрів

SambirWZ
179

Зірки з провінції розсувають столичних метрів

Я уже писав про власні дивацтва: перебуваючи у віці, який ніжно можна назвати “трохи зрілий”, дивлюся абсолютно молодіжний Х-Фактор на СТБ. Нинішній сезон особливий, бо туди потрапив Михайло Панчишин.

Підтримую разом з однодумцями його у соціальних мережах, хоча мало що про нього самого знаю. Народився десь коло Рудок, у Рудках вчився, потім начебто десь у якомусь кафе крутив суші. Нині, у свої дев’ятнадцять, уже зірка української естради… Минулої суботи вже після опівночі став беззаперечним фіналістом пісенного конкурсу. І це уже перемога, у тому числі і земляків, які, безперечно, голосували за нього.

У суботу – черговий прямий ефір. Кожен з трьох учасників буде виконувати по три пісні – ту, з якою прийшов на кастинг, ту, яку наставник вважає переможною, а третя – зі світовою зіркою. То має бути фест!

Але я не для цього сів за клавіатуру… Звичайний хлопака з провінції ризикнув показати себе і вийшов у люди – це уже точно можна сказати, бо маю підозру, що суші більше крутити не буде… Я вічно дивувався такому феномену: у нас, у тій же провінції, живуть тисячі талановитих людей, нічим не гірших, чи дурніших, чи менш талановитих, ніж столичні метри, але їм не поталанило – вони колись опинилися не у тому місці і не той час, тому зупинилися на задвірках і зосталися мало відомими. Отож, ризикуйте, молоді люди, так, як це зробив Михайло Панчишин, і ми ще покажемо себе столичним «рексам», ми ще їх порозсуваємо…

До речі, цей легінь не єдиний, який собі проклав стежину до олімпу. Свого часу звичайна дівчина з Добромиля Наталя Петрик, щоправда, донька тамтешнього мера Юрія Петрика, вийшла у число лідерів «Майстер-шеф» на СТБ і нині на рідні терени приїжджає нечасто, бо має спресований графік кулінарних подорожей, телепередач і… слави. Ризикнула піти на кастинг і стала зіркою куховарства. А то б закінчила свої юридичні науки і сиділа б у якійсь нотаріальній конторі, виписуючи нудні папірчики…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар