Кабмін скаже, з ким нам брататися?

SambirWZ
149

Кабмін скаже, з ким нам брататися?

Уже усі аналітики зійшлися на думці, що децентралізація таки щось дала. Принаймні, ті, які ризикнули, отримали немало «зайвих» мільйонів на власний розвиток. Місто Самбір так і залишилося не децентралізованим, а тому була нагода перепитати у міського голови Юрія Гамара, що він з цього приводу думає?

А ДУМАЄ про те, що не всі раніше створені ОТГ стали щасливими, чи то пак, фінансово спроможними. Недавно ця тема була предметом дискусій у присутності представників ОДА та асоціації міст України. І підкреслювали, що головне – не наробити помилок. Не може бути міцної економічно громади, яка б складалася з «одного села», підкреслив мер. Якщо ми правильно збагнули, в ратуші вважають, що прийде час і справу децентралізації довершить Кабмін, згідно зі своїми перспективними планами. Хто увійде до Самбірської ОТГ, важко сказати, але маємо під боком ґонорових сусідів: Ралівка та Стрілковичі – уже майже місто. Тут є ще одна цікава деталь: тепер модно думати не про те, як об’єднуватися в ОТГ, а про те, як будуть об’єднуватися нинішні райони.

Хоча аналітики твердять, що децентралізація зрушиться після осінніх парламентських виборів, якщо, звичайно, не зміниться курс держави.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити