Кадрові тусовки року: «З подружжям розпрощатися ліпше раз, ніж довго і поодинці з кожним?»

SambirWZ
49

Кадрові тусовки року: «З подружжям розпрощатися ліпше раз, ніж довго і поодинці з кожним?»

Цьогоріч, аналізуючи рік прожитий, вирішили ввести нову номінацію «Кадрові тусовки». Треба сказати, що багато речей нас щиро дивували. Наприклад, у 2020-му нарешті здобула вивершення справа з приводу неординарного звільнення з посади директорки школи-ліцею імені Андрія Струся Оксани Цимбрили. Її звинуватила міська влада Самбора в …аморальності. Вся аморальність полягала у тому, що у шафі у якомусь класі знайшли дві нерозкорковані пляшки вина.

СПРАВА дійшла аж до обласного суду, де Оксана Миколаївна відстояла свою честь та гідність перед міськими урядниками. Але і це ще не все… Виконувачка на той час обов’язки керівника відділу освіти Ганна Пилипчак не захотіла коритися чужій волі і звільняти з посади за абсурдними звинуваченнями пані Цимбрилу. І сама покинула посаду керівника відділу освіти. Натомість спеціаліст відділу Любов Войтко відразу погодилася і керівником бути, і директорку школи-ліцею звільнити…

Може то не зовсім в тему, може якась приреченість, але гірка доля спіткала і Любов Степанівну: не виключено, що через неправильно чи правильно – не беремося судити, проведений конкурс на заміщення вакантної посади директора Самбірської СШ №1, і вона пішла з керівного крісла виконувачки обов’язків… Маємо підозру, не зовсім з власної волі. Більше того, її звільнили від виконання обов’язків начальниці освіти у той самий день, коли звільнили і її чоловіка Ігоря Войтка, який за попередньої каденції Юрія Гамара керував справами міськвиконкому. Мер вирішив попрощатися з усіма Войтками воднораз, щоправда, не знаємо, чим завинив Ігор Володимирович? Єдиний більш-менш цивілізований аргумент, що приходить на думку, Юрій Гамар не позбавляє себе тих, хто був з ним на недавніх виборах, а просто оновлює команду… До слова, процес оновлення чомусь надто затягнувся. Уже всі сільські ОТГ визначилися із заступниками та старостами, а в Самборі ще вакансії… Та повернемося до Першої школи: якщо колишній директор Лютовиської школи Володимир Глинянський переміг у конкурсі, а в комісії були аж два представники Департаменту освіти, то треба його призначати… Якщо в конкурсну комісію хтось не ввів представника громадськості, який начебто мав бути, то це уже не проблема самого пана Глинянського. Боюся щось напатякати, але в цій же конкурсній комісії був заступник міського голови Святослав Ухач і, не виключено, Зевси і на нього можуть розгніватися.

Наступний переможець у номінації «Кадрові тусовки» – призначення керівника відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації. Спочатку конкурс виграла одна людина, потім претендент на сподобався керівникам райдержадміністрації, і був інший конкурс та інший переможець, а суд визнав підсумки першого конкурсу законними – і будь мудрим… В результаті всіх тих перипетій відділ освіти все ж очолила Тетяна Левченко. Допускаємо, що і вона не всім імпонує у вищих ешелонах влади району, але загалом не зле вписалася в освітянську історію гірського району. Судячи з усього, голова РДА Петро Назар загалом задоволений ситуацією… У всякому випадку, недавно був на зустрічі з пластунами, яку пані Тетяна зорганізувала, і, здається, залишив собі гарні враження – навіть знимкувався.

Ще один факт з «Кадрових тусовок». У голови РДА Петра Назара першим представили просто заступником Миколу Петрика, а уже потім прийшов перший заступник Роман Батючок. Так ось, з абсолютно незрозумілих причин пан Микола несподівано покинув владний дім. Районом котилися різні чутки, але ніхто нічого не спростовував і не підтверджував. Ну, був чоловік та й пішов, хоча встиг залишити після себе гарні спомини. До слова, Микола Петрик балотувався на посаду голови Добромильської ОТГ, але його суперник Петро Куляс виявився сильнішим.

І дещо з приємного. Головним освітянином області став Олег Паска з Нижанкович родом та родака з Волебаранецької округи Юрій Бучко, який здобув титул заступника голови Львівської ОДА.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити