Калабаня, Француз, Гривнак, Масляк і Корольчук…

SambirWZ
58

Калабаня, Француз, Гривнак, Масляк і Корольчук…

Не думаємо собі, що то така щедрість перед виборами – роздавати Почесні грамоти, але тих, кого Львівська ОДА нагородила, справді люди шановані. Місію нагородження здійснив голова Старосамбірської РДА Петро Назар і такої честі удостоїлися завідувач Старосамбірської підстанції комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олексій Калабаня, який понад 40 років надає невідкладну медичну допомогу старосамбірянам та мешканцям району.

ЗА БАГАТОРІЧНУ сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України нагороджений Ярослав Француз – директор ПрАТ «Старосамбірський кар’єр». Стаж його роботи – більше 50 років. Цей чоловік у нас просто легенда. Стільки років при керівній посаді. при авторитеті і повазі… Можна твердити: ми говоримо «Кар’єр» і розуміємо Француз, говоримо Француз  і розуміємо кар’єр…

Нагороду отримав Володимир Гривнак – начальник філії «Старосамбірський райавтодор» Державного підприємства «Львівський облавтодор», у якого за плечима 40 років трудового стажу. І нарешті, незмінний «головний економіст» райдержадміністрації Микола Масляк. Державній службі віддав 27 років. Він унікальний тим, що голови РДА приходять і відходять, а він завжди залишається. Може тому, що нема його ким замінити?

І нарешті ще одна радісна подія – заслуженим лікарем України став завідувач старосамбірської реанімації Володимир Корольчук. Став заслужено, бо про нього маса позитивних відгуків, які розпочинаються словами «Лікар від Бога». Щоправда, коли Старосамбірська РДА подала цю інформацію, то якось по-чудернацьки вийшло, мовляв, за сприяння державних чиновників (перелік прізвищ) Володимир Леонтійович став Заслуженим лікарем. Ми розуміємо, що такі речі хтось лобіює, проштовхує, але не треба було на цьому наголошувати. Якось воно нескромно виглядає – приписувати свої старання до професійних старань та авторитету самого пана Корольчука…

У цьому місці мусимо згадати, як ми з паном Корольчуком познайомилися. У нього на той час виникли якісь непорозуміння з головним лікарем ЦРЛ. Дійшло до того, що Володимир Леонтійович після чергової сварки закрив головного лікаря у своєму кабінеті, а сам пішов до правоохоронців розповісти про свій вчинок. Я детально описував цю історію тоді на сторінках «Високозамківської Самбірщини», хоча перед тим друзі попереджували: не вв’язуйся у ці справи, бо не знаєш, з ким маєш справу. Тодішній головний був надто впливовим та авторитетним. Але ми захистили пана Володимира у його правоті і саме тоді заповажали його як людину, яка не дасть собі в кашу наплювати, яка може відстояти власну гідність і точку зору. Згадуючи той факт, ще більше радію, що Володимир Корольчук таки став Заслуженим лікарем України.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити