Кандидата на кандидата ліплять…

SambirWZ
20

Кандидата на кандидата ліплять…

Субота продемонструвала Самбору (і не тільки), чому електорат обирає у політику артистів

Чи можуть бути вибори без «чорнухи»? Виборів без «чорнухи» бути не може, оскільки є кандидати, які нічого за душею не мають, не знають, чим похвалити себе перед електоратом, а тому беруть за моду обхаювати інших і на цьому начебто робити собі імідж… 

МИНУЛОГО тижня в деяких селах Самбірщини, як от Нагірне, Вільшаник, а згодом і в Мостиському районі, правоохоронці затримали «агітаторів», які розносили газети з антирекламою на кандидата в народні депутати України Ярослава Дубневича. Просто люди в селах їх побачили, зателефонували куди слід, а вже потім приїхали правоохоронці і, як нам стало відомо, згодом відкрили кримінальне провадження. Найкраще прокоментував цю подію сам Ярослав Дубневич: «Поки я спілкуюсь з виборцями в окрузі – конкуренти почали «чорну» кампанію.

Все ж не втримались «найчесніші» кандидати від поливання брудом та розповсюдження відвертих фейків. Сьогодні на Самбірщині в селі Вільшаник четверо гастролерів зі Львова розкидували так звану «газету» з брехнею без жодних вихідних даних. Не шкодують грошей на друк та розповсюдження. Таких «сенсаційних» розслідувань виборці за весь час вже начитались багато. Розумію, що зроблені справи декому муляють око. Але люди розумні: все бачать і зроблять висновки. Надіюсь, правоохоронні органи дадуть належну правову оцінку»… А тим часом, у штабі пана Дубневича легко вирахували, хто б з конкурентів міг таке творити. Чесно сказати, соромно за нього, звичайно, якщо це він. А от газета без будь-яких вихідних даних – то серйозний прокол і, гадаємо, у поліції з цим розберуться. Якщо уже затримали «агітаторів», то вийти на змовників дійства, упевнені, не складно.

Минулий тиждень був позначений так званою стовпово-парканною агітацією. Фан-клуби кандидатів ліпили своїх кумирів де завгодно, аби лиш на видноті. Але якщо до цього ми звикли давно, то цьогорічні вибори внесли трохи креативності. На портрети одних кандитів, особливо на обличчя, ліпили портрети інших. Або, наприклад, рекламу «Швидкі гроші». То, знаєте, якось не надто ґонорово виглядає і ті, яких наклеїли зверху, викликають трохи огиди. Поскаржився у соціальних мережах на перекинуті намети Василь Курій, додавши, що таким чином конкуренти додають йому ваги та авторитету. Однак найбільший фурор у Самборі здобув приїзд на площу Івана Франка артистів Степана Гіги та Дзідзя… Я не знаю, звідки в одну мить знайшлося так багато молоді, але майдан був переповнений так, що негайно довелося перекривати вулицю. Слухачі радо сприймали гостей, хоча не без того, що згодом коментувальники заявили: ліпше б той кандидат та вилікував одну дитину. Панове, давайте не будемо ходити на концерти, щоб потім не рахувати чужі гроші. Хоча усі розуміють: далеко не факт, що усі, хто танцював під Дзідзя проголосують за його благодійника. Але будучи на цьому концерті, упіймали себе на думці, що артисти значно популярніші, ніж політики. Тому в Україні розпочався сезон артистів у політиці.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити