Кобляни хочуть від англійців доброї дороги

SambirWZ
81

Кобляни хочуть від англійців доброї дороги

Напередодні був заклик до мешканців Кобла на Старосамбірщині не бути байдужими і вийти на блокування дороги, аби змусити місцевих нафтопереробників відремонтувати шмат шляху. Підприємство начебто обіцяло поміч у цьому питанні, коли погоджувало з громадою свою діяльність.

МІСЦЕВІ нам розповіли, що виробнича структура ніби трохи допомогла грішми на церкву, тому люди терплять погану дорогу і не хочуть виступати проти. Інші вважають, що обіцянки ремонтів треба виконувати. Окремі районні діячі, розповідаючи нам про подію, твердили, начебто виробничники гроші дали у сільраду, а використовують їх не на ремонт ділянки Страшевичі-Кобло… У визначений день блокувальники таки зібралися, але їх на знимках ми нарахували півтора десятка. Це, відверто кажучи, замалий показник для того, аби вважати, що проблема турбує усе село…

Мітингувальники пропускали через піший перехід, по якому ходили, усі автівки, опріч нафтопереробників. З певних джерел нам стало відомо, що керівництво фірми звернулося до своїх англійських зверхників з проханням виділити мільйон на ремонт шляху, чекають на відповідь, але допускають, що такий тиск з боку місцевих мешканців британцям не буде подобатися. Що стосується благоустрою інших територій, то сільрада виграє певні проекти і, звісно ж, звертається до спонсорів за співфінансуванням. Тому розмови про те, що гроші на дорогу начебто пішли на якусь бруківку, не відповідають дійсності, запевнили нас… А ще ми дізналися, що тільки під вечір до пікетувальників приїхали представники підприємства, хоча сільського голови не було, і розповіли про те, як і чим допомагають громаді. У людей склалося відчуття того, що поміч йде на центральну садибу, а не в Кобло… Так завжди було – центральним садибам більше уваги, ніж периферіям, але часи змінилися і вже периферія вимагає повернення боргів. А втім, ситуація цікава і ми не розставляємо крапки над «і», але обіцяємо тримати її під контролем.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити