Кожній громаді – по чотири камери

SambirWZ
46

Кожній громаді – по чотири камери

Самбірщина та Самбір чи не одними з перших в області озброїли себе камерами відеостеження. Це такі собі непомітні поліцейські… Новинка уже дала результат. Ми ж бо знаємо, що деякі злочини, зокрема, на площі Ринок у Самборі у святкові дні були розкриті завдяки цим камерам, а бешкетники не знали, що вони у полі зору. Спішимо повідомити, що камер стеження стане ще більше…

ПРО це під час презентації комплексної програми «Безпечна Львівщина» заявив депутат Львівської облради, голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій СУМАЛО. У кожній об’єднаній територіальній громаді області планують встановити по чотири камери відеоспостереження.

Таке рішення обранець аргументує тим, що система відеоспостереження – дуже важливе питання. Щоденну інформацію зможуть зводити в єдину систему даних на базі оперативного штабу Головного управління Нацполіції. Станом на зараз, ми маємо в області 129 відеокамер, наголосив Назарій Сумало. Встановлення відеокамер дозволить правоохоронцям відстежувати порушення на дорогах, вулицях, у громадських місцях та негайно реагувати на них… Якщо ми правильно збагнули, камери стеження встановлюватимуть коштом обласного бюджету, ну, можливо попросять співфінансування у місцевої казни… Тепер головам треба добре помізкувати, де ті камери встановлювати, аби від них був ефект.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити