Колбаєвичі самі собі марафет навели

SambirWZ
45

Колбаєвичі самі собі марафет навели

Не могли ми «об’їхати» цей факт, бо вражає тим, що наші люди на своїй території здатні згуртуватися і, не чекаючи ні від кого великої помочі, самі свій «дім» облагороджують. 

МИ З ЗАДОВОЛЕННЯМ колись писали про ініціативи молоді Вільшаника, яких згуртував місцевий священник, писали про Нагірненську молодь, яка, не чекаючи команди з сільради чи помочі комунальників, сама наводила лад на придорожніх смугах.

А тепер новина з маленьких Колбаєвич. Там за ініціативи Молодіжної ради села (уявляєте, яка перспективна назва!) провели акцію «Зроби Україну чистою». Прибрали автобусну зупинку, оновили огорожу навколо могили Січовим Стрільцям, розпочали роботу над оновленням огорожі біля храму. Заразом ініціатори подякували Рудківському ВУЖКГ за надані матеріали для роботи: фарба, пензлі, пакети для сміття. Також велика подяка церковному братству парафії Собору Івана Хрестителя за надані матеріали.

Правда, можна пишатися такими молодими людьми?! Бо, скажімо, на одній території є дуже «активний» депутат, який переймається чистотою зеленої зони і часто нагадує комунальникам, що вони не прибирають цю місцину. Це найпростіше, що можна зробити. А можна, якщо вже так допекло, зорганізувати людей і самим біля себе прибирати. Маленьким Колбаєвичам, де небагато молоді, це вдалося.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити