Коли автівки охоронців вмикають сирени?

SambirWZ
169

Коли автівки охоронців вмикають сирени?

Геніальний винахід сучасності – соціальні мережі. І нині кожен, хто уміє писати, пише те, що у голову влізе. І хоч мережі стали своєрідним засобом масової інформації, але парадокс у тому, що ніхто не несе відповідальності за розповсюджене. Чи то правильно? Важко сказати, але є речі, які відверто дивують.

ОТ, НАПРИКЛАД, якийсь пан поширив повідомлення про те, що автівка служби охорони начебто без будь-якої на те потреби, вмикає сирену, і їде по вічно переповненій вулиці Торговій у Самборі, мовляв, знущаються над іншими водіями… Насправді, як ми дізналися, службова машина без потреби не виїжджає взагалі, бо нема змісту. Як тільки на пульт служби охорони «Самбір-Гарант» надходить повідомлення про те, що десь спрацювала сигналізація, то охоронці повинні виїхати негайно. При цьому, коли їдуть, не знають – чи на об’єкті злодії, чи щось інше, але є часові рамки доїзду до об’єкта і тому, коли їдуть на знак біди, то, безперечно, вмикають маячки і звукові сигнали, бо нема на це спасу. А ще ми дізналися, що коли машина за 100-150 метрів від об’єкта, то сигнали взагалі вимикають – аби не злякати завчасу імовірних злочинців. Коли охоронці повертаються на базу, то вмикати сигнали взагалі нема потреби. Тому усе, що написали у соціальних мережах, інакше як бздурами не назовеш, кажуть охоронці. Ми публікуємо ці міркування виключно заради інтересу, а заразом звертаємося до читачів: якщо маєте потребу спростувати чи розтлумачити те, що на вас написали у соціальних мережах, звертайтеся – будемо разом шукати істину. Бо фейкові автори, ховаючись за чужими іменами, інколи переходять межі розумного.

Хоча, це моральний бік цієї дорожньої теми, але, як ми з’ясували, правила дорожнього руху гласять: “Включення маячка жовтого (помаранчевого) кольору дозволяється тільки у випадках оперативного реагування на тривожні сповіщення, що надійшли в пункт централізованого спостереження суб’єкта охоронної діяльності. При цьому, подача попереджувального звукового сигналу та/або включення світлового сигнального пристрою автожовтого (помаранчевого) кольору не дає водієві переваги в русі перед іншими учасниками дорожнього руху”. Ось такі цікаві парадокси…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити