Коли в одну мить горить праця багатьох років…

SambirWZ
159

Коли в одну мить горить праця багатьох років…

Офіційно ця подія прозвучала так: «У Старосамбірському районі в селі Спас виникла пожежа в одноповерховій дерев’яній будівлі бару, повідомляють у ГУ ДСНС України у Львівській області. 2 липня о 5.55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу. До місця події негайно виїхали рятувальники.

ПОЖЕЖА виникла в мансарді та по дерев’яних конструкціях швидко розповсюдилася, знищивши дах на площі 900 квадратних метрів. До ліквідації пожежі залучили 20 осіб особового складу та 5 одиниць спецтехніки. Наразі встановлюються обставини події».

Тепер неофіційно. Сім’я Володимира та Марії Фірків по суті самі створили цей заклад, який мав добру славу і популярність. Щоразу вигадували щось нове, аби привабити відпочивальників. І це нове вимагало купу грошей. І родина старалася… Кілька місяців тому, коли ми були там на урочистостях, пан Володимир показав нам свої успіхи з осучаснення закладу. І справді було приємно, що наші підприємці уміють до чогось доробитися працею своїх рук. Коли б там не були, завжди привітно зустрічає пані Марія. Та й страви там були смачні, недорогі і подавали їх швидко. На жаль, усе це на певний час доведеться призупинити, бо вогонь знищив багаторічну працю. Мабуть, розчарувалися і ті молодята, які замовили там весільні урочистості, але що вдієш… Зрештою, там одружувалося сотні пар… Соціальні мережі в одну мить вибухнули співчуттям, а під одним із постів ми додали свій коментар, мовляв, як тільки Фірки відбудуються, давайте дружно поїдемо до них, аби хоч якось компенсувати їм прикрі втрати. І ці міркування здобули найбільше лайків. І не тому, що так мудро сказали, а тому, що так воно і має бути. Щодо причин пожежі, то кажуть, начебто проводка…

А тим часом, пожежа у Спасі здобула відгомін у Старому Самборі. Місцеві чиновники помітили на березі Дністра купу обгорілих дощок і вирішили, що то звідти. Якась вантажівка везла, мабуть, на звалище, а висипала якраз біля того місця, де люди йдуть купатися. Неподобство! На місце події виїжджали правоохоронці. Подейкують, відновлювальні роботи уже розпочалися і тривають повним ходом.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити