Коли один німець у приміщенні без маски, то інший зробить йому зауваження

SambirWZ
224

Коли один німець у приміщенні без маски, то інший зробить йому зауваження

Станом на кінець минулого тижня, у Старосамбірському районі лабораторно підтвердили 19 випадків захворювання на COVID-19. Якщо вам цікаво, то у Львівській області лабораторно зафіксували 8588 випадків. Маємо 221 смерть. 1919 пацієнтів одужали. У Рудківській лікарні перебуває 35 осіб з підозрою на хворобу. 

ЗА ДАНИМИ Львівської ОДА, лише за одну добу на Старосамбірщині зафіксували два випадки – у Спасі та Великій Лінині. Раніше небезпечну хворобу зафіксували у Старому Самборі (4 випадки) і по одному-двох у Великій Сушиці, Волі, Гуманці, Біличах, Городовичах, Міженці, Старій Cолі, Сусідовичах, Хирові. А на початок тижня Старосамбірщина мала уже 25 випадок, Самбір – 70, Самбірський район – 56. Поруч з тим, статисти називають нашу Старосамбірщину в трійці тих районів, які хворіють найменше. Ми поруч зі Сколівщиною та Радехівщиною.

Недавно спілкувалися з чоловіком, який щойно приїхав з Німеччини і перепитували: чи тамтешній люд реагує на коронавірус. Почав з того, що дивується, чому наші люди стали такими безпечними і будь-як ставляться до новітньої біди. Насправді, коронавірус є і його треба боятися. На вулицях німці, як правило, не носять масок і намагаються зберігати дистанцію, але в будь-яке приміщення без маски не зайдеш. Якщо хтось не одягнув, то йому відразу зроблять зауваження інші.

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити