Коли падає деревина, ще якось можна зрозуміти, коли ж почали людей бити – це уже кримінальний безкрай

SambirWZ
75

Коли падає деревина, ще якось можна зрозуміти, коли ж почали людей бити – це уже кримінальний безкрай

Чесно сказати, неохота зайвий раз писати про крадіжки лісів на Старосамбірщині. Ми пишемо, активісти воюють, поліцейські документують, а деревина падає… Але цей випадок уже не лізе ні в тин, ні в ворота. Власне, розповів про нього депутат райради Василь Курій.

“З ТВОЇХ синів, за те, що пхають носа не там, де треба, ми вас знищимо. Ми є….ли Самооборону, поліцію, в нас все схвачено». Саме з такими словами в одному зі сіл району і побили літнього чоловіка, який є батьком синів-активістів. Володимир М. побачив у лісі щойно зрубану деревину і повідомив про цей факт відділення поліції. Слідча група, виїхавши на місце, факт задокументувала.

Ввечері батько скаржника йшов сільською вулицею, до нього під’їхав автомобіль Опель-Вектра на польській реєстрації, вийшли три молодики і з криком «Ми вас всіх знищимо» почали бити пенсіонера. Пан Микола спробував вирватися, але один з нападників ударив його патиком і збив з ніг. Ще один сказав «Більше не бийте», сіли в машину та поїхали, залишивши жертву лежати біля дороги. І про цей факт дали знати поліції… Потерпілий пройшов медичне обстеження.

Прізвища молодиків та авто ідентифіковані, твердить пан депутат. Це діти місцевого пилорамника, їхні брати працюють в лісгоспі. Для активістів та майданівців Старосамбірщини – це виклик та справа честі покарати винних, вважає Василь Курій. Зрештою, і ми так вважаємо, бо, знаєте, одна справа, що хтось краде ліс, хтось інший лапає крадіїв, але коли нападають на людей, то значить злодії вже точно берега пустилися. І ще б додали: покарати нападників – це і справа честі поліції, аби ніхто не думав, що людей у формі можна «поє…..ти».  Ми не вказуємо села чи прізвища, бо вина наразі не доведена, але зробимо це згодом з великим задоволенням – як тільки хулігани сядуть на лаву підсудних, якщо, звичайно, сядуть.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар