Конфігурації децентралізації

SambirWZ
160

Конфігурації децентралізації

Минулого разу ми немало уваги приділили темі децентралізації на теренах Чаплівської сільської ради. Процеси, мусимо сказати, непрості. Якщо пригадуєте, депутат райради Мирон Пацай вимагав, аби силоміць його рідну сільраду не приєднували до Хирова, аби не підкорятися Перспективному плану, потім гурт людей блокував трибуну. А втім, тему обговорили з певним застереженням: якщо Райнова та Гуманець згідні йти до Самбірщини, то Чаплі були під знаком запитання.

Однієї неділі сельчани таки зібралися, щоб поговорити про своє майбутнє. За одними даними, людей було небагато, за іншими – дві сотні. За одними даними, думки розділилися, за іншими – до Хирова та Стрілкович хоче йти небагато людей, більшість тягнеться до Скелівки. Хоча зійшлися на думці, що особливо поспішати нікуди…

Тим часом, Стрілковицька сільрада прийняла звернення. Воно цікаве для Самбора, тому процитуємо повністю. «Стрілковицька сільська рада звертається з проханням про неприпустимість призначення виборів відповідно до Перспективного плану формування територій громад, затвердженого Розпорядженням Кабміну 11 листопада 2015 року…, оскільки при його прийнятті грубо знехтували інтересами Стрілковицької сільської ради. Не було проведено жодних консультацій, обговорень, громадських слухань, на основі яких Стрілковицька сільська рада включена в склад Самбірської об’єднаної територіальної громади. Стрілковицька сільрада ініціює добровільне об’єднання територіальних громад сіл Стрілковицької сільради Самбірського району, сіл Торчиновицької та Чаплівської сільрад Старосамбірського району у територіальну громаду з центром у Стрілковичах». Під зверненням поставили підписи Стрілковицький війт Ярослав Шехович та депутати. Цим зверненням сільські обранці вкотре, але тепер уже офіційно, підтвердили, що не мають намірів об’єднуватися зі Самбором. А відтак, сподівання міських політиків на дочасні вибори самбірської влади видаються примарними.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар