Король свиту творить лише раз…

SambirWZ
247

Король свиту творить лише раз…

Зі складом депутатів Самбірської міської ради ми вас знайомили у попередньому номері газети, тому повторюватися не будемо. Інтрига зберігатиметься у тому місці, у якому буде запропонований секретар ради.

Очевидно, новообраний мер захоче мати у секретарях свою людину – і це правильно, бо їм разом працювати і нести відповідальність. Хоча чуємо голоси і про те, що треба секретаря не з команди Юрія Гамара, і він пильнував би депутатів, а не мера, і був своєрідним місточком між мером та обранцями… Самбір не був би сам собою, якби не робив ставки на тих, хто може стати претендентом на посаду секретаря ради. Називають Василя Бондарця, Степана Кузя, Романа Пицика.

Далі підуть вибори заступників і украй важливо не помилитися, зробити ставку не на політичні емоції та амбіції, а на фаховість, бо міська господарка – це мінімум політики. Ми не раз у такі дні писали про те, що король лише раз формує свою свиту, а потім свита увесь час формує короля. І нехай вбереже Господь нових лідерів наших міст від так званих сірих кардиналів, які допомагають приходити до влади, радять, але відповідальності не несуть.

Приблизно це ж саме можна нарадити і новому мерові Старого Самбора Ігорю Трухиму…  У помічниках у нього будуть такі депутати: «Батьківщина» – Оксана Яциник, Роман Семчишин, УРП – Юрій Терлецький, «Народний контроль» – Лідя Сідак, Олександр Лесик, КУН – Михайло Скипакевич, Ігор Левицький, «Самопоміч» – Ростислав Зиблікевич, Галина Жук, Народний Рух – Святослав Горбовий, Михайло Зубрицький, Громадянська позиція – Людмила Медвідь, Микола Іваницький, «Свобода» – Ігор Бардич, Олена Масальська, «Солідарність» – Степан Сольчаник, Галина Клебаник, Мар’ян Антошик, УКРОП – Василь Вовчик, Ігор Бохонок, Роман Запотоцький, Олег Каліка. В день підготовки до друку цього матеріалу нам стало відомо, що в окремих партіях  обранці будуть поступатися своїми партійними місцями тим, кого не обрали – тому список міської ради може виглядати інакше.

Як відомо, голова Старого Самбора пройшов, якщо не помиляємося, за підтримки Української Республіканської партії. Кого буде пропонувати у секретарі, нам самим цікаво…

 

Роман ІВАНЧУК

Вас це може зацікавити

Залишити комментар