«Королівським Бескидам» бути!

SambirWZ
35

«Королівським Бескидам» бути!

Ми не раз писали про довге втілення в життя ідеї створення Національного парку «Королівські бескиди». Були відчуття, що Указ підпише ще Петро Порошенко. Не вийшло…

НОВА влада відкинула проєкт на невизначений термін, а точніше, сказала, аби всі узгодження починати по новому… Минулого тижня голова Старосамбірської райради Тетяна Терлецька розповіла, що процес створення національного природного парку на теренах Старосамбірщини рухається до логічного завершення.

Отримали відповідь Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо актуального стану справ зі створенням НПП «Королівські Бескиди». Як повідомляє Міндовкілля, розроблений ними проєкт Указу Президента України «Про створення національного природного парку «Королівські Бескиди» вже отримав погодження зацікавлених міністерств та відомств. Станом на сьогодні, міністерство підготувало пакет документів для отримання висновку Мін’юсту за результатами правової експертизи.

Нагадаємо, в червні 2018 року районна рада ініціювала створення «Королівських Бескидів» на 9 тисячах гектарів лісу на території Старосамбірського «Галсільлісу». Це допоможе не лише врятувати деревину від розкрадань, а й створить сотню робочих місць.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити