Кримінал року: «Трагедія у Великій Волосянці окутана таємницею»

SambirWZ
47

Кримінал року: «Трагедія у Великій Волосянці окутана таємницею»

Треба сказати, що на сторінках газети поменшало, порівнюючи з попередніми роками, кримінальної хроніки. Не тому, що ми її не помічаємо, а тому, що складних злочинів, Богу дякувати, нема. 

НАЙПЕРШЕ, у нас поменшало аварій зі смертельними чи важкими для здоров’я наслідками. Були, але не стільки, як попередніх літ. У першій половині року прикрих трафунків додавала Бачина з її гнучким поворотом, останніми місяцями (тьху-тьху) вщухло… З настанням зими частіше горять хати та господарські будівлі, але це уже така традиція…

А от з найбільш оригінальних злочинів ми б виділили кілька. Наприклад, поліціянти нарешті затримали молодика, який розмальовував незрозумілими іноземними літерами фасади будинків. Потім з’ясувалося, що це «митець», який у такий спосіб самовиражається. Назвати його адекватним не можемо… Вразила нас ситуація, коли суд оправдовував пияків, що їх «під мухою» затримували за кермом. До Феміди після того надходили листи з ПФ «Білаки», що то, мовляв, їхній водій і беремо його напоруки. Таких ситуацій виникло з десяток. Потім на тему «сіли» журналісти і з’ясувалося, що власник фірми Іван Білак, який в принципі і сам не пє, і пияків не переносить на дух, таких листів до суду не давав. То були підробки, але скандал вчинився на усю Україну… Неприємний осад залишив нам випадок, коли трійко молодиків позбиткувалися недавно над новорічною ялинкою у центрі Самбора. Це уже не самовираження, а дурість, але хулігани не знали, що в місті, як і в районі створена ціла система відеостеження і основні вулиці «прострілюються». А вже потім справа техніки дізнатися, хто збиткувався… Між іншим, наш регіон лідирує за кількість встановлених камер стеження – і це також своєрідний підсумок року, який увійшов в історію. Цим, до слова, дуже пишається голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, впроваджуючи проєкти з безпеки громад. А от що стосується кримінальної події, яка найбільше остудила кров у жилах, то випадок у Великій Волосянці. Там на базі відпочинку молода мати спочатку вкоротила віку двом своїм донькам, а потім і собі. Це був шок!

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити