Куди «поплили» паводкові гроші

SambirWZ
36

Куди «поплили» паводкові гроші

Наприкінці червня Старосамбірщину «накрив» нищівний паводок, який залишиться в історії стихій. Перші враження, як правило, минають, на перші шпальти газет виходять інші теми, а люди залишаються з тими проблемами, що їх стихія залишила. Трохи раніше ми повідомляли читачам про виділені мільйони для ліквідації наслідків, а минулого тижня голова РДА Петро Назар прозвітував детальніше про ті чи інші роботи.  

ЗА ЙОГО словами, окрім всіх попередньо проведених робіт та залучених матеріально – технічних резервів, техніки та людських і інших ресурсів вдалося додатково зробити такі кроки: з резервного фонду державного бюджету, відповідно до звернень Львівської облдержадміністрації та Старосамбірської РДА, Розпорядженням Кабінету Міністрів на Старосамбірський район додатково виділили 3,5 млн. грн. З цих коштів 300 тисяч – допомога домогосподарствам, житлові будинки яких були пошкоджені. Виплату коштів провели через управління соціального захисту. Решту коштів перерахували на сільські ради – Тернавську, Стрілківську, Старосолянську, Княжпільську, Солянуватську, Волянську, Великосушицьку та Добромильську міську раду. Це – від 58 до 805 тис грн. (в залежності від суми завданих збитків). Кошти спрямовані на відновлення об’єктів комунальної власності – дороги, мости, інше…

Звернулися до голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького з проханням про додаткове виділення пально-мастильних матеріалів. 3000 літрів палива виділили та передали сільським радам, «Старосамбірському райавтодору», ДСНС для ліквідації наслідків. Звернулися до Міжнародних партнерів, організацій та донорів щодо надання технічної допомоги підрозділам ДСНС району. Додаткові роботи з ліквідації наслідків паводку, відновлення доріг, відновлення берегоукріплень та інших об’єктів комунальної власності ведуться, розповів голова РДА. А ми вкотре попросили б сільських голів бути дуже обачними з такими грішми, бо невдовзі конче перевірятимуть їх використання. Так завжди було і, як правило, клопотом закінчувалося.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити