Кузьмяк вимагає Добродомова, а у тому, що на Валовій згасли світлофори, винен…Копиляк

SambirWZ
260

Кузьмяк вимагає Добродомова, а у тому, що на Валовій згасли світлофори, винен…Копиляк

У попередньому спецвипуску ми розповіли про те, що за безпосередньої участі радника міського голови з комунальних питань, депутата Самбірської міськради Ярослава Кузьмяка ремонтують вулиці. Акурат у день виходу газети він зателефонував нам і замість того, щоб похвалити за похвалу, натякнув на те, що не можемо без “підколок”.

Хоча не “підколювали”, а правдиво написали про те, що ми не сваримося з шановним радником. Нагадаємо, свого часу наш колега, випадково йдучи вулицею Коперніка, де мешкає мер Самбора Юрій Гамар, почав фільмувати ремонт тротуарів. Десь нагодився Ярослав Кузьмяк і поміж ним та журналістом відбулася словесна перепалка. Ситуація начебто банальна (мало куди нас, журналістів, посилають, чи ми когось – туди ж), але вона стала приводом до того, щоб депутата Кузьмяка оголосили цьогоріч на Львівщині “Ворогом преси”. Ярослав Степанович не дочекався іменної статуетки чи грамоти, хоча вважає, що коли його оголосили “ворогом”, то мусить мати “документ”. Але цього разу розповів нам, що народний депутат Дмитро Добродомов  зробив на нього (Ярослава Кузьмяка) уже два запити. Депутат міськради готовий прийняти пана Дмитра на своїй чи чужій території і викласти йому свою точку зору. Точка зору журналіста відома – його образили під час виконання професійних обов’язків і він звернувся до поліції, справа честі якої довести справу до логічного кінця.

Після усього почутого ми вирішили повернути пана Кузьмяка до справ комунальних. В Самборі станом на кінець минулого тижня не працювали світлофори на Валовій, до яких обиватель уже звик. До слова, місто не розуміє: невже навіть такої дрібниці-дурниці влада не може вирішити? Ярослав Степанович авторитетно запевнив, що згоріла плата, фірма, яка має обслуговувати це дорожнє диво, шукає запчастину. Якщо не знайде, то,  за  словами пана Кузьмяка, шукатимуть іншу фірму. І за давньою традицією, не міг  не згадати попередника Тараса Копиляка, мовляв, угоду на обслуговування світлофорів він мав укладати з такими фірмами, для яких згоріла плата не була б проблемою. От за що ми шануємо нинішню владу та наближених до неї, то за вміння згадувати Копиляка. Таке відчуття, що ера відповідальності нинішніх не настане ніколи. Навіть якщо завтра станеться буревій, то все одно буде  винен Копиляк…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар