Кульчицький-Поливка уповноважений заявити…

SambirWZ
223

Кульчицький-Поливка уповноважений заявити…

Про розриті дороги, премії чиновникам, недовіру міському голові та засудженого грабіжника

У самбірській політиці інколи дуже по-чудернацьки складаються обставини. Наприклад, група людей веде мера до влади, а потім чи то його зрікаються, чи то він їх зрікається, але стають ворогами, може навіть більшими за тих, хто був проти кандидата у мери. 

МОЖУ назвати немало прізвищ авторитетних людей у Самборі, які спочатку були у команді Юрія Гамара… Володимир Кульчицький-Поливка свого часу як один із лідерів Самооборони йшов пліч-о-пліч з Юрієм Петровичем, то уже потім вони “розлучилися”, але механізм обрання пана Гамара міським головою був запущений і привів до перемоги. Нині Володимир Богданович розповсюджує листи антигамарівського характеру. Може у чомусь і має рацію…

Одних з таких з’явився у відкритих джерелах… “7 серпня я від імені частини депутатів Самбірської міської ради зареєстрував у секретаріаті ради заяву до сесії щодо порушень чиновниками ратуші, зокрема, міським головою, регламенту Самбірської міської ради.

На попередній сесії ради я оприлюднив звернення до міського голови щодо розритих доріг, зруйнованих тротуарів та відповідальності чиновників ратуші за провал реалізації програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста.

Скликання сесій Самбірської міської ради відбувається з порушенням норм чинного законодавства – за 2,5 р. відбулося близько десятка чергових сесій, решта – позачергові.

У заяві від 7 серпня йдеться про 50-відсоткові надбавки та щомісячне преміювання міському голові Ю. Гамару на 100 відсотків від нарахованої суми. «Поновлений» секретар ради Ю. Дмитришин, який не ходив на роботу 8 місяців, отримав з бюджету міста близько 80 тис. грн., також отримав надбавки та преміювання.

Заради справедливості слід сказати, що на це була воля депутатів. Коли голосували за преміювання та надбавки пану Дмитришину, він перебував при виконанні обов’язків секретаря ради близько двох тижнів. Чи платили вам премії, шановні читачі, за тиждень роботи? Робіть висновки…

Аналогічно сталося і з заступниками міського голови, які отримали надбавки та преміювання за один-два місяці, відколи прийшли на посади. Щомісячно перші особи ратуші отримують від 35 до 42 тисяч гривень заробітної плати з бюджету міста. Я так розумію, що це премії за розриті вулиці, тротуари, за масове незаконне будівництво різних об’єктів на території Самбора, за постійні кадрові скандали в ратуші.

Ще в серпні 2017 року в раді зареєстрований проект рішення «Про недовіру міському голові Гамару Ю.П.». Згідно з регламентом, міський голова зобов’язаний внести проект рішення на сесію ради, проте цього не зробив. Зрозуміло, така позиція депутатів «збісила» ратушу.

І ще одне. Справді, в лютому 2018 року я звернувся до Самбірського міськрайонного суду про взяття на поруки громадянина Х., якого звинувачували в тяжких злочинах. Це було моє зважене рішення. Я розумів наслідки своїх дій, жодним чином не жалкую, що так вчинив. Якби громадянин Х. був, за рішенням суду, відпущений на поруки і порушив режим, то я б заплатив 200 тис. грн. штрафу. Така норма закону мене не лякала. Оступитися може кожен, а ми можемо завжди дати другий шанс. Моя дія жодним чином не впливала на рішення суду щодо відповідальності громадянина Х. за вчинені правопорушення”, написав Володимир Кульчицький-Поливка. А мова йде про те, що він хотів взяти на поруки молодого чоловіка, випускника технікуму економіки та інформатики, який вчинив негідні дії щодо сім’ї підприємця і депутата райради Олега Гентоша. Підозрюваного пана Х., як нам стало відомо, засудили до 7 років позбавлення волі.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар