Кілометр до газифікації

SambirWZ
155

Кілометр до газифікації

Гірська зона Самбірщини без газу, хоча немало владоможців, а ще – кандидатів у народні депутати, били себе у груди, що допоможуть горянам мати блакитне паливо. Такі обіцянки сипалися десятиріччями і люди вірили, бо їм тільки те і залишалося. 

РОКІВ десять тому, розповів війт Блажева Володимир Пукаляк, місцевий люд своїм коштом провів труби до хат, а от хто потягне газ з Чукви, невідомо. Шлях неблизький – 5 кілометрів. Признатися, блажівчани місцями уже й розчарувалися у тому, що знайдеться якийсь відчайдушний чоловік і допоможе. Насправді, знайшовся. Коли Олега Домчака обрали депутатом обласної ради, а це було три роки тому, взявся за справу і таки домігся, щоб обласний бюджет профінансував роботи. Якось тихо, без помпезності та гучних обіцянок прокладають провід до Блажева, залишився якийсь кілометр. Пан Пукаляк у розмові з нашим кореспондентом віддав належне старанням Олега Домчака, але на наше наступне запитання: чи піде газ далі у бік Волі Блажівської, війт не був дуже оптимістичним. Хоча, так само багато років тому не було оптимізму і з приводу газифікації Блажева… Газ нині – надто дороге задоволення, але й без нього у ХХІ столітті якось геть зле.

Олег Домчак, коментуючи подію, скромно зазначив, що то лише початок газифікації Блажева, позаяк люди, хоч мають підведені труби до хат, але не всі. Є проблеми і з документацією. Заразом, Олег Іванович відзначив, що відчуває пасивність з боку керівників Чуквівської ОТГ, бо навіть на якусь земельну довідку довелося чекати два місяці…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар