Легше дитину народити, ніж відповідь зі Львова отримати

SambirWZ
213

Легше дитину народити, ніж відповідь зі Львова отримати

Традиційно депутати Старосамбірської районної ради звітують про те, скільки власних рішень виконали. З цього приводу завжди доповідає заступник голови райради Микола Мартич, а Мирон Пацай йому опонує. За час каденції прийняли більше 600 рішень і лише 30 з них не виконані, чи у процесі виконання.

ЩОПРАВДА, цього разу Мирон Пацай не був надто багатослівним і його практично замінили інші обранці. Але цікавим є те, що депутати пригадали немало власних звернень до обласних чи столичних очільників, на які так і не надійшла відповідь. Іван Пикус порадів за те, що недавно отримав відповідь на своє звернення дев’ятимісячної давності і нагадав колегам, що за стільки часу діти народжуються, а тут один аркуш паперу годі було вродити. Згадавши свої звернення, депутати вирішили повторно скерувати їх забудькуватим зверхникам. 

А ось одне з невиконаних рішень нам особливо запам’яталося. Василь Курій нагадав, що років три тому планували створити маршрут по селах, де поховані новітні Герої. Мали бути показники, буклети, мали намалювати велосипедний маршрут, мали, зрештою, дітей возити. Організатором справи визнали відділ освіти, а тому пан Василь апелював до голови РДА Івана Грися. Схоже, Іван Михайлович розгубився, бо поняття не мав, що таке рішення колись приймали, і обіцяв дати пану депутату письмову відповідь. Відповідь, звісно ж, написати можна, проте буде шкода, якщо добра ідея загубиться.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити