Любиш читати? Можеш розбагатіти

SambirWZ
67

Любиш читати? Можеш розбагатіти

Якщо десь у чомусь у нас і є стабільність, то у… поезії. Щість років поспіль самбірський поет і лікар Петро Волошанівський організовує конкурс серед юних читачів.

У визначений день в районну бібліотеку приходять школярі, в президії засідає поважне журі з числа самбірян. які знаються на художньому слові, діти презентують себе, а потім їм вручають нагороди. Як правило, це конверти із загалом непоганим як на юний вік вмістом. Їх туди кладе сам Петро Волошанівський, тому минулого року ми написали про те, що йому здалися б помічники з числа таких же письменників, але, схоже, не зголосився ніхто. Мабуть, скупі навіть на власну славу…

А тепер те, заради чого ми взялися описувати конкурс. Та заради того, аби усі дізналися, кого ж припіднесли у розряд найбільших шанувальників літератури. Маємо на увазі Олександра Шпота, який, будучи лише у першому класі, гарно прочитав гумореску знаменитого Павла Глазового. І це при тому, видаємо чужу таємницю, що хлопчик незрячий. Віддали належне за любов до творчості Галині Кузьо зі Стрілкович, Оксані Панькевич з Дубрівки, Анастасії Жук з Вощанців, Анастасії Мелько з Самбірської СШ №4,Надії Петляківській з Вістович, Наталії Монастирській з Городища, Діані Галінович з Кульчиць, Ростиславу Маркевичу з Михайлевич, Анні Любінській з Нагірного, Олені Євтух з Нагірного, Марії Любінській з Нагірного, Арсену Вайді з Ралівки, Соломії Тітовій зі Стрілкович.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити