Люди доброї волі – добровольцям ОУН

SambirWZ
224

Люди доброї волі – добровольцям ОУН

Жорстока війна на сході триває і ми, бійці Добровольчого Батальйону ОУН, стоїмо на «нульовці», безпосередньо перед ворогом разом із побратимами з Правого сектора та Збройних Сил.

Армію фінансують з державного бюджету, а ми, добровольці, без зарплат та пільг. Все, що маємо: продукти, одяг, засоби гігієни, ліки, технічні засоби та автомобілі для транспортування поранених чи загиблих, – усе від вас – волонтерів, людей доброї волі, українців з діаспори.

Тому хотіли б висловити подяку за допомогу нашим постійним помічникам: депутатам Самбірської міської ради Володимиру Мурайку та Роману Дзіковському, підприємцям, які надали нам пальне для автомобілів: Ігорю Созанському – 200 л, Ігорю Мрочку – 100 л, Степану Мандюку – 90 л, Ярославу Французу – 50 л. Дмитро Шикітка заспонсорував більше сотні пар шкарпеток. Депутат Самбірської міської ради Іван Денькович передав м’ясні вироби. Пальним і продуктами допомогли Ігор Вільха та Мар’ян Куделич. Велику допомогу бійцям ДБ ОУН надали члени КУНу, Богдан Федак – більш ніж на дві тисячі грн. засобів гігієни, Богдан Бобак – 2000грн, Андрій Городиський – 62 кг курей, Андрій Ригус – 2000 грн. Грошима неодноразово допомагали Микола Тризуб – 2000 грн. та Василь Чебанюк -800грн. Щиро вдячні Ігорю Черепаніну та Андрію Кардашу, які безоплатно допомагають у ремонті транспорту. Вдячні скромним хлопцям з ринку за 1000 грн в батальйонну скарбничку.

Василь СПАНЬЧАК. Заступник командира добровольчого батальйону ОУН «Правий».

Вас це може зацікавити

Залишити комментар