Людина, яка найліпше знає Петра Сагайдачного, отримала подяку Олександра Ганущина

SambirWZ
171

Людина, яка найліпше знає Петра Сагайдачного, отримала подяку Олександра Ганущина

Музейник Богдан Сидор у Кульчицях – такий же серйозний і шанований чоловік, яким був, скажімо, Петро Сагайдачний. Власне, пан Богдан керує музеєм знаменитого Гетьмана і, схоже, йому це не зле вдається.

Я був у тому осередку минувшини багато разів і його екскурсії. Мушу визнати, щоразу слухаю з розкритим ротом – бо цікаво. Не кажу уже про заїжджих туристів. Невеличка хатина музею стала для пана Сидора рідним домом, у яку душу вкладає. Не забуває згадувати ще одного кульчицького родака – Героя Відня Юрія Кульчицького, який першим у Європу каву привіз. Для вишуканих туристів він після екскурсії йде у підвальне кафе варити каву. Причому, напій абсолютно сучасний, але охочим до цікавих сенсацій подорожувальникам каже, що це саме та кава, яку Юрій Кульчицький привозив. Ось ще трішки зосталося – це для вас, найдорожчих… П’ють і радіють.

Неперевершений талант екскурсовода оцінили на рівні Львова. В Академії Сухопутних військ імені Сагайдачного відзначали всесвітній день екскурсовода і пану Богдану сам голова обласної ради Олександр Ганущин вручив подяку за високий професіоналізм. Ми згідні з Олександром Олександровичем – пан Сидор заслужив.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар