Люди, які не заплатили «за другою квитанцією», натягнули собі газовий борг

SambirWZ
204

Люди, які не заплатили «за другою квитанцією», натягнули собі газовий борг

Про дві газові квитанції уже знають усі. Так сталося, що в Києві вирішили розділити вартість газу і його транспортування. Їм так захотілося, щоб два окремі відомства між собою не сварилися і вчасно йшли проплати.

І  хоч ми послуговуємося інформацією офіційною, одначе є ще інформація неофіційна – соціальні мережі, у яких пишуть усі і усе, фейки, які видають себе за саму серйозність, і просто політики, яким цікаво понагнітати ситуацію. Тому й вчинилася нерозбериха…

Житель Самбора Лев Пучко звернувся до нас з проханням розтлумачити ще раз деякі питання і ми знову на поміч запросили заступника начальника газового господарства Івана Бараняка. Питав наш читач, чи будуть споживачі газу і надалі платити за двома квитанціями? Іван Іванович ствердив: будуть! Наразі інших вказівок чи змін нема. Тобто розмови про відміну двох квитанцій стали банальними і нічим не підкріпленими чутками. А що буде з тими, перепитує читач, які не заплатили два останні місяці за квитанціями «транспортування», бо, кажуть, багато людей відмовилося… Іван Бараняк нічого нового не відповів: ці люди просто влізли у борги і, якщо їх не погасять, то можуть дожитися до того, що їм відріжуть постачання блакитного палива за неуплату.

За даними газовиків, минулого місяця 10 тисяч абонентів Львівщини не заплатили за транспортування газу, їм виставляють претензії.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити