Лікар віддяки не просив. Попросила лаборантка?

SambirWZ
253

Лікар віддяки не просив. Попросила лаборантка?

До депутата Старосамбірської районної ради Івана Пикуса звернулася сім’я, якій тамтешні медики завдали морального болю. Про ситуацію обранець розповів у листі головному лікареві ЦРЛ Юрію Войтіву.

Справа була така… Чоловік отримав травму голови і родичі одразу звернулися до медиків. Лікар зробив нескладну операцію, а потім скерував пацієнта на рентген, бо голова – орган серйозний і щоб не сталося ще якоїсь більшої біди… Та коли хворий разом з родичами пішов робити рентген, то натрапили на лаборанта, яка не конче втішилися вечірніми візитерами. Спочатку питала, чому не поїхали у Самбір лікуватися, а коли виконала свою роботу, то начебто попросила за послугу 50 гривень. Родичі не зрозуміли ситуації: лікар, який поміч надавав, нічого не просив, а лаборантка кишеню відкрила. Потім жінка начебто сказала: ідіть шукати гроші, та коли родичі пішли скаржитися лікареві, лаборантка і собі вийшла, мовляв, її на робочому місці ображали… Чесно сказати, наші симпатії у цій історії більше на боці скривджених родичів, бо у такій ситуації, як кажуть, ґудза собі не шукають. Вони ж не говорили, що лікар у них віддяки просив… А тут лаборантка за знимку…

Коли скарга потрапила до Юрія Войтіва, той пізніше у відповіді Івану Пикусу зазначив, що скарга родичів передана у правоохоронні органи, що проводилося службове розслідування, що довести факт вимагання неправомірної вигоди довести дуже складно, але лаборанту все ж дали догану за недоброзичливе ставлення до пацієнта.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар