Лікар-гінеколог, яку звинувачують у халатності, зустрінеться з Фемідою

SambirWZ
40

Лікар-гінеколог, яку звинувачують у халатності, зустрінеться з Фемідою

Давно у нас такого не було – поліція висловила претензії медикові… Як правило, такі справи від пацієнтів десь губляться і ображені на лікарів так і залишаються ображеними. А тут інакше… Співробітники Самбірського відділу поліції розслідували справу, коли через  неналежне спостереження лікарем за станом вагітної жінки завмер плід.

ВАГІТНА 25-річна мешканка Самбірського району поступила у лікарню 19 серпня 2018 року, а за три дні, 22 серпня, у неї народився мертвий плід. Під час досудового розслідування з’ясували, що смерть настала внаслідок халатності лікаря та через  невчасно проведене діагностування. Акушеру-гінекологу пологового відділення Самбірської центральної районної лікарні слідчі територіального підрозділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури повідомили про підозру у вчиненні злочину – неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником. Лікарці загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Тепер мораль. Дитину не повернеш, батьки молодці, що доводять справу до логічного кінця. І яким не було б покарання, нехай ця історія стане уроком для інших.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити