Лікарів Устрик Дольних та Старого Самбора «Смільниця» уже не розділятиме

SambirWZ
14

Лікарів Устрик Дольних та Старого Самбора «Смільниця» уже не розділятиме

З цим проектом доволі довго, як би це ліпше сказати, «носився» колишній головний лікар Старосамбірської ЦРЛ Юрій Войтів. 

ДО РЕЧІ, про те, що недавно він пішов у відставку з цієї посади, ми написали і не сподівалися, скільки отримаємо відгуків. Навіть на Самбірщині… Приємно, що коли посадовець покидає керівне крісло, люди цього не розуміють…

Але ми не про відставку, а про міжнародний проект. Отож, Юрій Ярославович хотів реалізовувати разом з сусідами-поляками ідею, яка поліпшила б обслуговування людей з прикордоння та туристів-торговельників. Бещадський повіт Польщі став партнером Старосамбірської ЦРЛ та районної ради. Проект фінансуватиметься в рамках тематичної цілі «Безпека» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 і офіційно називатиметься так: «Разом заради рятування життя. Польсько-українська інтегрована система надання першої медичної допомоги на прикордонній території».  Отже, в Устриках Дольних будуть модернізовувати головний корпус лікарні, закуплять медичне обладнання і карети швидкої допомоги для цієї установи та лікарні в Старому Самборі. Персонал обох шпиталів розширить свої знання та вдосконалить навички під час спільних конференцій, тренінгів та робочих зустрічей. Угоду про співпрацю уже підписали.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар