Ліпше маска на носі, ніж гривня з кишені

SambirWZ
48

Ліпше маска на носі, ніж гривня з кишені

Не забудьте, коли виходите з дому, взяти зі собою ковідну маску, а коли завітаєте у будь-яке громадське місце, чи у транспорт, то натягніть її так, щоб навіть носа не було видно. Ми просто нагадуємо вам, що відтепер за неносіння масок у громадських місцях штрафуватимуть – таку волю надиктував український парламент, аби зменшити ризики захворювань. 

Верховна Рада запровадила штрафи для громадян за перебування у громадських спорудах і транспорті без масок. Це прописано у законопроєкті про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення. Згідно з документом, штраф за неносіння масок буде від 170 до 255 гривень. Як пояснював раніше очільник МОЗ Максим Степанов, протокол складатимуть одразу на місці. Схоже, нас змушують носити маски. Ну, як є так є… Нам лиш цікаво стало: як копи будуть визначати, кому яку суму виписувати – різниця між верхньою та нижньою межею штрафу 85 гривень.

Трохи статистики. Наприкінці минулого тижня Самбору з часу пандемії «математики» від медицини нарахували 374 випадок, з них 27 – за добу. У Самбірському районі зафіксували 420 захворювань і 7 за добу. Старосамбірщина уперто не кориться світовій біді і має лише 131 випадок і жодного свіжого за добу. Хоча це не значить, що Старосамбірщині дозволено ходити без масок.

До теми ковіду і медиків. Призначені спеціальні розслідування щодо 9 смертельних випадків, що трапились внаслідок гострих профзахворювань, спричинених коронавірусом. Головне управління праці у Львівській області повідомило, що нещасні випадки сталися з працівниками дев’яти лікарень Львівщини, в тому числі і в Самбірській ЦРЛ. Усі обставини і причини нещасних випадків та гострих профзахворювань з’ясують спеціально створені Головним управлінням Держпраці у Львівській області комісії. І що буде, коли доведуть смерть медиків через їхню роботу?

І за традицією, станом на кінець тижня, в Самборі лежало в шпиталі 50 осіб, у Рудках – 64.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити