Лісник винен…

SambirWZ
77

Лісник винен…

Самбірська місцева прокуратура готує скерування до суду стосовно підозри у вчиненні кримінального злочину ліснику Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс». Йому повідомили про підозру. Інкримінують службову недбалість, що заподіяла істотну шкоду державним та громадським інтересам. Таке повідомлення розповсюдив депутат районної ради Василь Курій, посилаючись на лист-відповідь начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області Ореста Чемного.

-З ЛИСТОПАДА ми з депутатами райради та членами екологічної комісії виїхали на обстеження лісу у селі Дністрик. Зокрема, перевіряли 7-8, 14-15 квартали, які обслуговує «Галсільліс», – розповідає пан Курій. – Тоді виявили тисячі випадків незаконної рубки. Пеньки були без клейма, в хаотичному порядку. На місце викликали поліцейських. Ті зафіксували порушення. Активісти контролюють хід розслідування цієї справи, періодично скеровують запити до правоохоронців.

Стало відомо, що до Єдиного реєстру судових розслідувань внесли відомості за фактом незаконної порубки лісу у кварталах №8,14,15 Дністрянського лісництва, а також за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками Старосамбірського «Галсільлісу».

«Лісники винні, безперечно, та корінь зла – у головному офісі “Галсільлісу”. Прокуратурі треба копати глибше, – каже активіст. –  У нас є претензії і до представників екологічної інспекції. Вони після нас виїжджали у Дністрик і зафіксували набагато менше пеньків, ніж ми з поліцейськими, та оприлюднили неправдиві цифри. Впевнений, ця справа матиме продовження».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар