Лісівники «Галсільлісу» випробували Пупу та Терлецьку на екстрим

SambirWZ
41

Лісівники «Галсільлісу» випробували Пупу та Терлецьку на екстрим

Важко назвати це показухою, бо люди справді працювали… Лісівники Старосамбірщини час од часу запрошують владоможців на свої акції – показати, як самі садять ліс і дати начальникам лопати в руки.

Голова райради Тетяна Терлецька та перший заступник голови РДА Руслан Пупа взяли минулого тижня участь в таких акціях і, судячи з усього, залишили собі гарні враження. Державний лісгосп вивіз очільників на територію Сусідовицького лісництва. Там, зізнається Тетяна Іванівна, було все на рівнині. Дуже вразило її те, що засаджували просіки шириною метрів шість. Тобто, там нема суцільних рубок, а такими собі смужками… Зізналася, що посадила більше півсотні дерев у той час, коли Руслан Романович більше спілкувався з керівниками лісгоспу на важливі теми розвитку лісового господарства, але пан Пупа потім спростував ці слова, заявивши і про свою причетність до благородної справи.

Не відступив від традиції і «Галсільліс», і так само повіз керівників району садити ліс. Місце обрали у Хирівській зоні, причому, каже пані Терлецька, їм надали спеціальний транспорт, який долає гірські дороги, і місцями було дуже страшно, бо автівка могла перекинутися. Адреналін начальникам не шкодить… Наш репортер торік уже випробовував на собі цей екстрим у Сушиці – справді страшнувато, але цікаво. У керівників району навіть з’явився жарт, мовляв, працівники «Галсільлісу» навмисне влаштували їм такі випробування за те, що на сесіях райради лісівників часто «рубають». Ми не могли не перепитати, як виглядає в неофіційній (несесійній) ситуації керівник «Галсільлісу» Петро Домінік, який не так давно на цій посаді. Відповіли нам, що складає враження доброго фахівця і має кілька місяців для того, щоб витягнути колектив з боргової ями.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити