Майор Гнатик їде у зону АТО

SambirWZ
242

Майор Гнатик їде у зону АТО

Депутат Самбірської міської ради Руслан Гнатик, як ми уже повідомляли своїх  читачів, добровільно зголосився йти до війська. У той час, коли багато інших, прикриваючись тим же мандатом, не хотіли про таке і думати, а від комісії у військкоматі втікали, як могли.

Руслан Степанович нікуди не втікав і логічним завершенням цієї депутатської кампанії у такій військовий час вважав службу у війську. До слова, це єдиний депутат (відСвободи“), який взяв на себе таку поважну місію, хоча не вважає, що повинен відслужити за усіх інших 36 обранців.


Руслан Гнатик мобілізувався два місяці тому і, що цікаво, з чину капітана за такий короткий проміжок часу дослужився до майора. Мабуть, звання дали за добру працю у Львівському прикордонному загоні на посаді начальника охорони здоровя. На наше запитання, як давав собі раду звичайний мирний стоматолог у війському шпиталю, пан Гнатик зазначив, що закінчив Самбірське медучилище, медінститут. Ці заклади дають широкий спектр знань, а у військовий час пригадуєш навіть те, що встиг забути. Тим не менше, робота у Львівському прикордонному загоні не тільки відновила ті знання, що були, а й додала нових, продиктованих часом.

Крім новини про присвоєння чергового звання, депутат міськради розповів, що у понеділок виїжджає у Національну Академію прикордонних військ у Хмельницький для проходження курсу військово-патріотичної підготовки. А вже звідти у Київ – на 21 добу на підвищення кваліфікації. І тоді, якщо не вгамується ситуація на сході, майор Гнатик опиниться на передовій. Як нам стало відомо, Руслана Гнатика однопартійці “Свободи” пропонують першим у партійний список. Щоправда, не знаємо, чи пан Руслан погодиться.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар