Максима Козицького спочатку возили в школу, потім в амбулаторію…

SambirWZ
212

Максима Козицького спочатку возили в школу, потім в амбулаторію…

Минулого тижня голова Львівської ОДА Максим Козицький презентував собі Старосамбірщину, яку він через свої вітряки сам добре знає. Такого гостя прийнято стрічати чимось добрим і це добро знайшлося. А під кінець візиту поїхав у «гарячу точку» – на трасу біля Стрілок… 

ПРО добре. Очільнику області показали Старосамбірську загальноосвітну школу І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника, де ведуть реконструкцію закладу і цей об’єкт входить у розряд державного «Великого будівництва». Пан Максим наголосив на важливості вчасного виконання усіх запланованих завдань. «Майже шість сотень дітей із навколишніх сіл навчатимуться у комфортних, теплих умовах. Для забезпечення якісного процесу навчання ми докладаємо всіх зусиль. У школі завершують роботи із енергоефективності і, сподіваємось, що до настання холодів плани втілимо в життя», – зазначив Максим Козицький. На реконструкцію приміщення школи, нагадаємо, скерували 9,5 млн. грн., зокрема, майже 8 млн. – з державного бюджету, 582 тис. грн – з обласного та 975 тис. грн. – з місцевого. У школі уже перекрили покрівлю, утеплили фасад з трьох боків, завершують роботи із утеплення фасаду на четвертому боці будівлі.

Мали чим похвалитися і тамтешні медики – запросили голову ЛОДА в амбулаторію села Стрілки. Там провадять реконструкцію будівлі. До кінця року мають завершити усі заплановані роботи. В рамках проєкту провели заміну системи водопостачання та водовідведення, ремонт частини приміщень, коридору та реконструювали санвузли. Встановили два котли та провели ремонт системи теплопостачання із встановленням радіаторів. Загальна кошторисна вартість реконструкції, що розпочалась 2 роки тому, – понад півмільйона гривень. Амбулаторія охоплює медичними послугами мешканців шести сіл, тут функціонує терапевтичне відділення, яке надає допомогу жителям сімнадцяти віддалених гірських сіл.

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити