Мало того, що ліс крадуть, ще й сміття у лісі складують

SambirWZ
44

Мало того, що ліс крадуть, ще й сміття у лісі складують

Якщо будемо небайдужими, то й ліс крастимуть менше… Днями до редакції зателефонувала схвильована жінка і дуже стурбовано розповіла про пригоди, які трапилися 18 вересня в лісі біля села Воля Блажівська. 

ПІШЛИ грибочків назбирати, а надибали на «чорних лісорубів» – всі їхні діяння сфоткали і зняли на відео. Техніка без номерних знаків. Усі матеріали є у розпорядженні «Високого Замку». До речі, спасибі за сміливість. Не кожен нині наважиться в глухому лісі фільмувати явних порушників… Але жінка на цьому не зупинилася і викликала поліцію. З її слів, стражі порядку склали протокол про незаконну, необліковану вирубку здорової деревини. Офіційної реакції на цю подію ми ще не зустрічали, але віримо: хоч якась буде! Бо якби все було в нормах закону, то й номери на машинах були б, і поліція просто так протокол не складала б.

Щоразу, коли про таке пишемо, дивуємося сміливим лісорубам, яких не лякає відповідальність за крадіжки деревини. Видно, відповідальність надто м’якенька…

Наша читачка надіслала нам ще одне фото, бо, розібравшись з крадіями, надибала у лісі на величезний навмисне викопаний котлован, у який люди сміття звозять. Може то такі сільські традиції – ховати непотреб в ґрунт, але доки таке нехлюйство має бути?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити