Матері помолилися на місці загибелі їхніх синів

SambirWZ
62

Матері помолилися на місці загибелі їхніх синів

Колись, як тільки на сході України почали помирати наші Герої, подумав про те, що настане мирний час, коли найближчі родичі загиблих неодмінно захочуть поїхати на місце, де їхніх рідних наздогнала куля ворога, захочуть помолитися чи встановити памятний знак. І місцеві мешканці будуть їх стрічати з вдячністю, бо то їхні сини відбили навалу російського окупантаМинав час, війна не закінчувалася і тому мрія видавалася мені якоюсь недолугою, але

Матері Героїв зі Старосамбірщини та Самбора уже повернулись зі сходу України, де помолилися на місці загибелі у серпні 2014 році своїх синів Ігоря Бжостовського, Романа Малецького, Ігоря Шубака та Володимира Дорошенка із Самбора. Організатори вдячні волонтерам Маріуполя та Краматорська за опіку над матерями. Вони загинули, підірвавшись на міні в с. БердянськеРазом з І. Бжостовським, І. Шубаком, Р. Малецьким та В. Дорошенком помер і підполковник В. Суский.

Організатор поїздки Орест Бонкголова РДА, висловлює подяку меценатам, які допомогли поїхати у цю нелегку подорож, – підприємцям Миколі Корнацькому, Миколі Сакалю, Ярославу Французу, Тарасу Войту та колективам ТОВЕкоОптіма“, Старосамбірського держлісгоспу. Супроводжував матерів демобілізований учасник АТО Ігор Миник.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар