Машину, яку куплять для Гамара, він залишить нинішнім опонентам

SambirWZ
177

Машину, яку куплять для Гамара, він залишить нинішнім опонентам

Схоже, у Самборі назріває черговий скандал, цього року – з придбанням для міського голови Юрія Гамара службового автомобіля. 

ЯКБИ ми жили заможно, якби були відремонтовані усі шляхи, якби не відчувалося проблем з фінансуванням медицини чи освіти, то усім було б байдуже, у чому їздить владне тіло. Коли ж ті проблеми не зняті, то звістка про те, що ратуша купує потужну іномарку аж за 700 тисяч гривень, викликала у обивателя почуття несправедливості і ненависті.

Ми згідні з тим, що сума у 700 тисяч є надто великою і у часі перерахованих проблем видається не зовсім скромною, але нехай це буде на совісті тих, які закладали таку “касу” у міському бюджеті. Закладали, до слова, ще тоді, коли приймали бюджет на рік нинішній. А вигулькнула проблема лише тепер, бо опозиціонери не читають, або не вміють читати бюджет. Деякі обранці нам коментували, що «рядочок» про машину для мера був зашифрований під якісь там організаційні потреби, інші переконували, що було відкрито написано про авто… Але це уже не суть важливо… Потреба купити для першої особи міста машину була викликана тим, що та, яка є, уже застаріла і морально, і фізично, мовляв, середніх статків підприємець у Самборі і то на ліпшій їздить. “Вольво” 8-річної давності купив ще Тарас Тершовчин у 2002-му. Михайло Кіт, який прийшов на свою третю каденцію,  трохи їздив нею, Тарас Копиляк, схоже, бридився  автівки і орендував за одну гривню свого ж джипа. А Юрій Гамар прийшов у ратушу з власним велосипедом, який украли у нього злодії, а поліція так і не знайшла. Деякі депутати розповідали, що “Вольво” уже настільки непридатне для поїздок до Львова, що Юрію Петровичу доводилося інколи повертатися з обласного центру на буксирі. І додають, що нову службову іномарку купують не персонально пану Гамару, а й тим, хто прийде після нього. Мовляв, нехай хоч трохи ґонорово поїздить. Справді, службове авто ніхто у ратуші не відбере і, не виключено, ним ще будуть їздити нинішні опоненти мера, якщо прийдуть після нього до влади. Треба сказати, свого часу Тарас Тершовчин, прийшовши в ратушу і капітально відремонтував мерський кабінет, який залишив наступникам, хоча кожного разу має намір у нього повернутися, і який насправді справляє гарне враження.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар