Медики шукають собі начальників

SambirWZ
29

Медики шукають собі начальників

Поки народ у Бойківському краю колядував, проблеми пошуку нового керманича для ЦРЛ якось принишкли – мабуть, не до того… Але свята мають властивість закінчуватися і те, чим жили медики наприкінці року, однаково залишається актуальним. 

МИ ПЕРЕПИТАЛИ у голови Старосамбірської ЦРЛ Тетяни Терлецької, на якій стадії реформування районної медицини? Виявляється, на сесію, яка орієнтовно запланована на 14 лютого, винесуть питання реформування ЦРЛ. А відтак, аж через два місяці, запрацює процедура обрання генерального директора лікарні. Тоді і будуть шукати авторитетів, які б очолили колектив.

А на Самбірщині етап пошуку медичного лідера уже успішно пройшли. Ним стане нинішній виконувач обов’язки Богдан Марчук – це уже всі знають, з цим уже всі змирилися. Зрештою, ми одного разу уже писали про те, що Богдан Андрійович, який як депутат райради вічно критикував владу, що мало грошей дає на ургентну допомогу, тепер проявив себе вдалим управлінцем, пішов на непопулярні кроки в оптимізації і зумів переконати колектив, що так і має бути…  Отож, нині пану Марчуку треба знайти собі толкового заступника, що, за нашими даними, він і робить. Назвемо його начмедом, який би тягнув усю буденну рутину у лікувальній частині. Бажано, щоб це був молодий та перспективний доктор. На жаль, у Самбірській ЦРЛ є перспективні лікарі, яким би пасувала посада начмеда, однак вони уже пенсійного віку…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар