Мера покидає заступниця?

SambirWZ
194

Мера покидає заступниця?

Ми уже писали раніше про імовірні відставки деяких посадовців самбірської ратуші. Останнім часом це стало топ-темою в місті, зрештою, на рівні й тієї, про яку неприйнято говорити з мотивів ґречності і чужого приватного життя…

С пробували з’ясувати, чи справді йде у відставку заступник міського голови з гуманітарних питань Наталія Зремяк? З наших джерел стало відомо, що заяву начебто написала, документ уже має позитивну для пані Наталії “візу” мера, проте зараз вона у відпустці і готується повернутися на своє попереднє місце у технікум економіки та інформатики. У певних колах подію хочуть припіднести, як сенсацію. А ми – ні. Звичайний процес посадової ротації. Можна шукати причини добровільної відставки після півроку роботи в ратуші – вони можуть бути пов’язані і з особистими мотивами, і з тим, що не захотіла працювати у цій команді. До слова, востаннє ми бачилися з пані Зремяк на зборах у четвертій школі, коли батьки та вчителі домагалися у влади того, аби не відбирали у них старших класів. Ми ще тоді писали, що було відверто шкода пані Наталії, бо змушена була оправдовувати чужі помилки. Адже сумніваємося, що то була саме її ідея вкоротити старшокласників. Це уже потім мер Юрій Гамар буде давати зрозуміти громаді, що йому не таку інформацію підсунути та обіцяти відставки своїх чиновників. Якщо причиною відставки пані Зремяк  є четверта школа, то вона, йдучи добровільно, вчинила ґонорово. Зрештою, за усі часи наш репортер мав з нею лише одну справу, коли вона як член Самооборони приходила до редакції у певній ситуації. Ну, на той час Самооборони всі чомусь боялися, а тому пані Наталя дозволила собі не конче коректні висловлювання. І хоч все закінчилося загалом добре, але моєму подиву не було меж, коли після того пані Наталія зайшла знову, аби делікатно сказати, що була неправа. Признатися, ми уже й забули про ту розмову, бо буває немало емоційних відвідувачів, проте сам факт вразив до глибини душі. Тут деякі мужики, які відверто і незаслужено нахабніють, не мають мужності перепросити, а вона змогла. Став поважати її ще більше. Зрештою, будемо разом з іншими ратушними працівниками шкодувати, якщо вона піде, оскільки, за їхніми словами, це одна з тих службовців нової команди, яка здатна добре працювати.

І нарешті, не варто у певних політичних колах продукувати сенсацію на кшталт – владна команда Гамара валиться! Відхід однієї людини – ще не поразка всіх інших, хоча певний симптом і тема для роздумів: хто прийде замість неї, бо гуманітарне заступництво ратуші – найбільш публічна і невдячна робота… Свого часу з посади першого заступника мера Тараса Копиляка пішли Петро Мошуманський та Юрій Пасько, які були першими заступниками, Сергій Тісногуз – просто заступник. І нічого особливого не сталося.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар