Микола Цепенда при ділі – опікується психічно хворими

SambirWZ
238

Микола Цепенда при ділі – опікується психічно хворими

Микола Цепенда, один раз відкерувавши Старосамбірщиною на посаді голови РДА, потім – вдруге, влітку заяву на відставку написав несподівано для багатьох. Про причини казати не будемо, бо вже раз написали. Але такі люди довго без роботи не бувають.

Микола Володимирович зараз – заступник директора Созанського інтернату для людей з розладами психіки. Робота, зізнався нам, не складна, більше господарська – приблизно така, якою займався у міській раді на посаді заступника мера. Склалося враження, що задоволений. Розповів, що з новим місцем праці допомогло йому обласне начальство. До пенсії залишилося не так вже й багато. Хоча, судячи з настрою, може залишитися і надалі. Микола Володимирович запросив нас у гості у якості коресподентів – приїдемо. Нам пригадалося, що свого часу з такої ж посади очільника району у Созань пішов директорувати Микола Лужецький… Якось на пасувало нам питати у пана Цепенди, чи легше йому працювати з психічно хворими, ніж зі здоровими…

А ось наш давній приятель Мирон Пацай, який перед Миколою Цепендою 9 місяців урядував у районі, наразі, як ми чули крайчиком вуха, затіває свій приватний бізнес. Микола Володимирович у справі власного працевлаштування виявився оперативнішим.

Уляна ШУРКАВСЬКА.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар