Мирон Пацай попросив владу повернути на посаду головного лікаря Юрія Войтіва,

SambirWZ
164

Мирон Пацай попросив владу повернути на посаду головного лікаря Юрія Войтіва,

а усі медичні суперечки закінчилися тим, що тепер ніхто не знає, що далі робити

Якби не всілякі розбірки, то минулої п’ятниці Старосамбірщина мала б уже свого головного лікаря. Такі міркування почув у кулуарах районної ради. Не будемо нині повторювати все те, про що ви знаєте: Юрій Войтів пішов, створили комісію, яка має обрати нового головного лікаря, комісія визнала себе незаконною і все зупинилося. На  носі початок нового року, після якого має бути інша система керівництва медицини.

МИРОН Пацай вийшов на трибуну сесії, аби сказати колегам про те, що наша добра Старосамбірська медицина перетворюється у незграбну Самбірську і чомусь Судововишнянську… У затягуванні справи з призначенням головного лікаря звинуватив чиюсь бездіяльність або погану організацію праці апарату райради. А далі Мирон Дмитрович згадав Турку, де  голова РДА своїм вольовим рішення одноособово призначив головного лікаря і ніхто з районної ради з ним не судився, і там, мовляв, все гаразд. Інші депутати (Ігор Піхоцький) не зрозуміли Мирона Дмитровича, який захищає беззаконня у Турці, але вимагає абсолютної законності на Старосамбірщині… Деякі обранці не розуміють колег і у тому, що на засіданні президії голосують за окремі проекти рішень, а на сесії відмовляються від власного голосу і навіть критикують проект…

Мирон Пацай цілком серйозним тоном звернувся до очільників району з проханням перепросити Юрія Войтіва, мовляв, нехай знову очолить колектив як виконувач обов’язки головного лікаря. Бо, з його точки зору, без Войтіва – бардак. Хоча так і не сказав, що йому не подобається у стилі роботи Богдана Лопуха – сучасного в.о. головного лікаря. Медик Василь Савенко попросив обранців все ж прийняти по медицині хоч якесь рішення, позаяк треба готуватися до реформувань. Однак каменем спотикання стало питання про створення комісії, яка власне й буде займатися реформуванням. Революційно чи опозиційно налаштовані депутати вирішили зняти невинний пункт про створення комісії, яка займатиметься реформами, і вийшло так, що всі медичні питання зависли у повітрі. Хто і чим буде займатися завтра, невідомо… У всякому випадку, про посаду головного лікаря уже ніхто нічого не говорить.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар