Михайло Брошко розповів колегам, про імовірний міжнародний скандал

SambirWZ
114

Михайло Брошко розповів колегам, про імовірний міжнародний скандал

Депутат Старосамбірської районної ради Михайло Брошко згадав колегам про нікудишню дорогу між Добромилем та Міженцем. Минає рік, як на тому танкодромі були керівник області Олег Синютка, депутат обласної ради Михайло Гичка, районні керівники, але їхні обіцянки не справдилися.

До тамтешніх селян уже перестали їздити молоковози за молоком, бо можуть колеса погубити. Люди вирощують садовину і городину, але не можуть нікуди добратися, щоб продукцію продати. Ми так собі подумали, що то, видно, “дорога життя”. Втомлені селяни хочуть перекрити дорогу і не пустити на роботу працівників газопроповоду. Газопровід під’єднаний до Європи, а тому може виникнути міжнародний скандал. Голова райради Тетяна Терлецька відповіла на запит, мовляв, мала розмову з заступницею голови ЛОДА Іриною Гримак і вона підтвердила, що дорога Добромиль-Нагірне – у пріоритеті. На неї передбачили більше 100 мільйонів. Це гроші з перевиконання доходів від діяльності митниці. Розпочинатимуть ремонт шляху з боку Старосамбірщини.

Ще один дорожній наряд підкинув владі Старосамбірщини Роман Цицик. Невдовзі відзначатимуть 400-ліття заснування монастиря у Добромилі, має приїхати глава УГКЦ Святослав Шевчук, а шлях до монастиря у дуже непривабливому стані. Соромно буде приймати високий гостей на поганих дорогах.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар