Михайло Дицький повертається. Влада невдоволена…

SambirWZ
228

Михайло Дицький повертається. Влада невдоволена…

Цікаві новини останнім часом пішли. Одна цікавіша за іншу. Михайло Цимбалюк, який у часи Януковича був губернатором Львівщини, тепер виконуватиме обов’язки секретаря обласної організації «Батьківщини». Як на це подивляться члени партії на місцях, нам важко прогнозувати, але знаємо уже, що не в захопленні…

Інша новина – Самбірщина матиме нового прокурора. Десь у столиці проходили всілякі рейтингові тестування та відбори з тим, щоб визначити найбільш гідного. І визначили – Михайла Дицького, який працює в прокуратурі Турківського району, а раніше керував і у Самборі. До речі, так сталося, що прокурором Михайло Іванович був у той час, коли тривала Революція Гідності. Усі революційні рішення в районній, міській радах, які приймали тоді, коли всі критикували Партію Регіонів і висловлювали недовіри головам РДА, прокуратура опротестовувала. Ми знаємо пана Михайла як доброго фахівця і розуміємо, що він був лише маленьким гвинтиком у тодішній прокурорській структурі і не міг не виконувати вказівок зверху. Тому й опротестовував рішення. І так було не тільки в Самборі, а скрізь. І ось тепер Михайло Іванович повертається на наші терени… Треба сказати, місцева влада явно неоднозначно сприйняла це повідомлення.

У вівторок депутат Львівської облради Олег Домчак, заручившись підтримкою колег, виголосив на сесії запит на ім’я голови ЛОДА Олега Синютки та голови облради Олександра Ганущина з приводу призначення  нового прокурора. Очільники Львівщини мають звернутися до Генеральної прокуратури.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар