Може ера поразок закінчиться?

SambirWZ
250

Може ера поразок закінчиться?

Переглянувши підсумкову турнірну таблицю чемпіонату області-2015 прем’єр-ліги, самбірські уболівальники можуть потішитися лише тим, що після нашої команди останні два місця в ній посіли львівські «Погонь» і « Опір». Всі інші цифри навіюють лише смуток. Та і як не сумувати любителям наймасовішої гри – самбіряни-легіонери брати Олег та Ігор Теплі і син Олега Віталій та кращий голеадор ФК «Спартак» Назарій Малецький у складі сільського спортивного клубу «Демня» з Миколаївського району стали срібними призерами чемпіонату, а їхня рідна команда опинилася на третьому місці знизу з різницею забитих і пропущених м’ячів, якої, напевно, не мав жоден футбольний колектив міста за всі роки. Чому вони туди подалися – пояснювати не треба. Хочеться вірити, що з приходом в ратушу на посаду міського голови Юрія Гамара, трудова діяльність якого пов’язана зі спортом, та обранням депутатом Ярослава Кузьмяка, любов якого до спорту, а футболу зокрема, добре відома, в наступному році ФК «Самбір» розпочне повертати місту його футбольну славу.

На фоні такого виступу самбірської команди, порадували своїх уболівальників футболісти торчиновицького «Кар’єру», які замкнули першу п’ятірку, набравши майже вдвоє більше очок і провівши у ворота суперників втричі більше голів, ніж самбірські  хлопці. А якщо взяти до уваги, що «кар’єрівець» Тарас Миджин став найкращим бомбардиром юнацького чемпіонату, то в наступному сезоні його можна буде випускати за основний склад. І він посилить напад команди.

А на завершення скажемо, що у Самборі футбольний сезон завершується в неділю, 15 листопада, двома фінальними матчами: за супер-кубок позмагаються чемпіон району «Ватра» з Лук і бронзовий призер, володар кубка Незалежності «Дністер» з Долобова, а за кубок федерації – «Дністер» з Бабини і «Промінь» з Волі Баранецької. Початки поєдинків о 12-й і 14-й год.

 

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар