Молодята обирали собі весілля

SambirWZ
135

Молодята обирали собі весілля

Хто влаштовує собі свято, коли закінчується сезон одружень?

Минулої суботи в Самборі відбувся перший весільний фестиваль “Sambir Wedding Day”. Згуртувала усіх охочих забавитися у барі “Соната” весільна тамада, ведуча різних урочистостей, багаторічна, але вічно молода і вродлива організатор самбірських запуст Наталія Буряк.

Фестиваль дав можливість ознайомитися з найкращими професіоналами весільної індустрії: фотографами, відеографами, флористами, декораторами, перукарями, візажистами, весільними музикантами та ведучими, шоу-програмами. Дали змогу подивитись їхні роботи наживо, задати запитання та зрозуміти, чому це задоволення так багато коштує. Там же майбутні молоді пари могли обрати для себе саме тих людей, які зроблять їхнє свято незабутнім. На вулиці, перед входом у зал, на гостей очікував квадрокоптер з прикріпленим до нього фотоапаратом, який робив фото з висоти пташиного лету – оригінально.

Цікаво було не лише потенційним молодятам, а й  гостям. Можна було поласувати смачними солодощами, подивитися на різноманітні індивідуальні і колективні танцювальні номери, шоу з мильними бульбашками, виступи з вогнем. Кожен міг знайти для себе щось особливе. Відбувалися майстер-класи, у фотозонах бажаючі фотографувалися на згадку, були сюрпризи та подарунки. Влаштували розіграш виїзної церемонії “під ключ” між парами, що планують одружитися в 2017 році.

Наталя Буряк щиро пораділа цьому успіху в організації свята та пообіцяла, що “Sambir Wedding Day” стане традиційним. Наступного року – із ще більшим розмахом.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар