Мости Петра Назара

SambirWZ
113

Мости Петра Назара

Недавно Петро Назар – голова Старосамбірської РДА, похвалився своїм селфі на мостику у селі Воля, а ми зажадали детальніших пояснень, чи це, бува, не порожній піар? І насправді, скільки заслуг є у Петра Володимировича?

ДЛЯ ПОЧАТКУ від себе скажемо, що це село так оригінально розташоване, що по обидва боки річки – хати. Пам’ятаю паводок 2008 року, коли «потічок» піднявся так, що не лише будівлям погрожував, а й мостики зносив. Мостики – це такі собі здебільшого дерев’яні кладки з один поруччям – чесне слово, радість для травматологів! І якраз у Волі мости – це не розкіш, а необхідність. Петро Назар пригадав нам, що паводки були цьогоріч і 30 червня, і 3 липня, а відтак настав час робити все, аби мостики трималися. Спочатку капітально звели один, потім другий… Взагалі тема переправ для населених пунктів гірського краю, помережаного річками та річечками, аж надто актуальна, і Петро Володимирович вирішив, що не треба чекати нових повеней і потім рахувати розруху. Тому мости цього року, крім Волі, звели в Губичах, Добромилі, Великій Сушиці, Топільниці. І з подивом зазначив Петро Володимирович, що Лопушниця устами своїх депутатів відмовилася вести будівництво такого важливого об’єкта.

Тепер одвічне запитання: де взяв гроші? Виявляється, частина коштів пішла з державного бюджету і «вибити» їх було непросто, частина – з Дорожнього фонду. Разом з будівництвом мостів частково вели і берегоукріплення. А взагалі, сказав голова РДА, цього року вдалося зробити дуже немало. От про це «немало» ми поговоримо трохи пізніше – залишайтеся з «Високим Замком»! Річ у тому, що минає рік Петра Назара при владі у Старосамбірському районі і це нагода зустрітися. Чоловік він цікавий: ми б сказали, не стільки політичний, скільки господарський…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити