Мотлох треба викидувати…

SambirWZ
36

Мотлох треба  викидувати…

Комп’ютерна техніка стала невід’ємною частиною освітнього процесу Нової української школи, твердить Самбірська міська рада, і хвалиться тим, що цього року відділ освіти закупив комп’ютерне обладнання в рамках реформи НУШ на суму 968 592 гривень.

ЗАВДЯКИ підтримці міської влади з місцевого бюджету на його придбання виділили суму у 20 разів більшу – 833 606 тисяч, ніж передбачалося (41 000 грн.). А субвенція обласного бюджету становила лише 134 986 гривень від загальної суми. Педагоги та учні кожного із 17 перших класів отримали комплект сучасного комп’ютерного обладнання, до якого входить ноутбук, безпровідна мишка, кабель HDMI, проектор та проекційний екран, кронштейн для фіксації проектора, принтер з додатковим комплектом чорнила, папір для друку, ламінатор з плівками комплект фотопаперу.

До речі, не так давно ми мали розмову з директором Самбірської СШ №10 Любою Мосійчук, яка сказала, що школи, хоч і мають комп’ютери, але життя йде вперед і те, що є, тепер сміливо можна називати мотлохом. Тому поновлення комп’ютерних класів – річ дуже необхідна. Будемо вважати, що ідею починають втілювати.

Хоча момент: як тільки ця новина з’явилася у соціальних мережах, фейки замість того, щоб потішитися, почали випитувати, у кого і за які суми купили? Не інакше, як мають підозри, що хтось щось собі нагрів. В Самборі навіть така благородна справа не минає без підозр. Воістину, тільки злодій думає, що всі інші теж злодії…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити