Міжнародний «квартет» нелегалів останні акорди відіграв на заставі у «Мігово»

SambirWZ
46

Міжнародний «квартет» нелегалів останні акорди відіграв на заставі у «Мігово»

Затримати іноземців вдалося завдяки небайдужим мешканцям прикордоння, які сповістили стражів порядку про рух невідомих на околиці села. Групу з чотирьох чоловіків, які прямували до Польщі «навпростець», за 1 кілометр від державного кордону зупинили службовці відділення «Мігово». Як зазвичай буває у таких випадках, жоден із затриманих не мав документів, що посвідчують особу.

ДВА «мандрівників» назвалися громадянами Гани, третій – Сьєрра-Леоне, ще один – Республіки Конго. До України потрапили легально, певний час були студентами – троє навчалися у столиці, четвертий – у Полтаві, але вирішили шукати кращої долі у країнах Європейського Союзу… Ми всі хочемо в європейський Союз, але не крадькома і не пішки…

Адміністративно-процесуальні документи після встановлення осіб правопорушників будуть скеровані до суду. Санкція про «Незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України» передбачає накладення штрафу від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити